LajmeSport

Perfundon pjesa e parë e ndeshjes Kosovë Israel

Ka përfunduar pjesa e parë në mes të Kosoves dhe Israelit që po zhvillohet në Stadiumin Fadil Vokrri në Prishtinë  e vlefshme për kualifikimet Euro 2024 me rezultat  1 me 0 për Kosovën

Kombëtarja e Kosovës ka zhvilluar ndeshje të mire me shumë raste dhe aksione të mirë organizuara në minuten e 41 Milot Rashica shënon nje super gol për të quar në epersi Kosovën .

Related Articles

Back to top button