Lajme

Parashikimi i motit për sot, diell dhe vranësira

Për këtë të dielë parashikohet të mbajë mot diell dhe vranësira, ku kohë pas kohe dhe lokalisht pritet të ketë rrebeshe shiu dhe shkarkesa rrufesh.

 

Related Articles

Back to top button