Lajme
  2 days ago

  Infermieret në protest për pagat e tyre

  Infermieret sot kanë protestuar duke kërku rrogat të cilat Ministria e Shëndetësis nuk ua ka…
  Lajme
  3 weeks ago

  Urimi i Myftiut të Kosovës, Naim ef. Tërnava, me rastin e festës së Fitër-Bajramit

    Me emrin e Zotit, Mëshiruesit, Mëshirëplotit! Falënderimi i takon Zotit të botëve, Atë e…
  Lajme
  3 weeks ago

  Shaip Kamberi edhe një mandat deputet në Parlamentin e Serbis

  Faleminderit pafund ❤️ Qytetarëve të Lagjës së Strukarëve të cilët përtej bindjeve politike sot votuan…
  Lajme
  4 weeks ago

  Albin Kurti : “Kur të na sulmoni, do të shihni fytyrat tona, jo shpinën” – Volodymyr Zelenskyy, 23 shkurt 2022

    Në ora 4 të mëngjesit të 24 shkurtit 2022, Federata Ruse nisi pushtimin, pra…
  Lajme
  4 weeks ago

  Ganimete Musliu: Jam kërcënuar me prerje koke, por s’kam frikë të dal pa truproja

    Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu,…
  Lajme
  17/04/2022

  Njoftim : Lidhur me dyshimet për helmimin në ushqim të pjesëtarëve të FSK-së, të raportuar javën e kaluar

  Njoftim Lidhur me dyshimet për helmimin në ushqim të pjesëtarëve të FSK-së, të raportuar javën…
  Lajme
  16/04/2022

  Në Skënderaj do hapet fabrika për 100 punëtor

  Të dashur qytetarë! Çështja e zhvillimit ekonomik dhe papunësia janë problemet më të thella dhe…
  Lajme
  09/04/2022

  PDK: Arritëm ta pezullojmë vendimin e padrejtë të ZRRE-së për shtrenjtimin 100% të energjisë elektrike

    Prishtinë, 9 prill 2022 – Partia Demokratike e Kosovës, ka fituar betejën ligjore ndaj…
  Lajme
  02/04/2022

  NJOFTIM ME RËNDËSI PËR MEDVEGJËN !

  Njoftim rreth orarit të autobusëve për zgjedhjet në Medvegjë MEDVEGJASË — MË 3 PRILL TË…
  Lajme
  02/04/2022

  Mbi 30% të shqiptarëve në Luginë, nesër ju pamundësohet tē votojn !?

    Shkruan:Refik HASANI Serbia tani më është duke ushtruar një spastrim shtetëror sistematik etnik përmes…
   Lajme
   2 days ago

   Infermieret në protest për pagat e tyre

   Infermieret sot kanë protestuar duke kërku rrogat të cilat Ministria e Shëndetësis nuk ua ka dhënë që dy muaj .…
   Show Biz
   7 days ago

   Baboo Darabuka dhe Enzo lansojn klipin e ri

   Grupi i mirënjohur nga Prishtina Baboo Darabuka dhe Dj Benity sot kanë lansuar bashkëpunimin me rep-artistin Enzo . Kënga quhet…
   Lajme
   3 weeks ago

   Urimi i Myftiut të Kosovës, Naim ef. Tërnava, me rastin e festës së Fitër-Bajramit

     Me emrin e Zotit, Mëshiruesit, Mëshirëplotit! Falënderimi i takon Zotit të botëve, Atë e madhëron çfarë ka në Tokë…
   Lajme
   3 weeks ago

   Shaip Kamberi edhe një mandat deputet në Parlamentin e Serbis

   Faleminderit pafund ❤️ Qytetarëve të Lagjës së Strukarëve të cilët përtej bindjeve politike sot votuan për përfaqësimin e shqiptarëve. Njëzëri.…
   Back to top button