Sport

Mediumi italian: Juventusi po interesohet për Zhegrovën

Edon Zhegrova është në radarin e skuadrës së madhe italiane, Juventus.

 

 

Kështu raporton mediumi i madh Gazzetta dello Sport sot.

“Artisti i driblimit”, kështu e quan kjo gazetë yllin kosovar.

 

 

Zhegrova është duke kaluar sezon spektakolar dhe ka ngjallur interesimin e shumë klubeve të mëdha.

Së fundmi, Zhegrova u shpall lojtari i muajit në Ligue 1 të Francës.

Related Articles

Back to top button