Show BizSport

A do jetë pjesë e ‘Big Brother Vip’ dhe a do të bëhet gazetar? Ja çka thotë Gold Ag

Reperi i njohur shqiptar Gold Ag, njihet për karrierën e suksesshme në muzikë.

Së fundmi ka dhënë një intervistë duke zbuluar më shumë rreth karrierës së tij.“

Gjithashtu u pyet se a po e shikon reality show-n e famshme “Big brother Vip Kosova”.

Pyetja rreth pjesmarrjes në BigBrother ai u pergjigj ‘’ Nuk jam une per Big brother ‘‘.

Related Articles

Back to top button