Show Biz

Bardhi i del në mbrojtje Sares, shpërthen ndaj Gabrieles: “O rob fake, ma hiq foton nga ti”

Gabriela Arapi, ish-konkurrentja e “Për’Puthen”, ka provokuar Sara Gjordenin me një veprim të bërë në emisionin “Mos i Bjer me top” tek E Diell me Ronaldo Sharkën.

Kur pa foton e Bardhit, Gabriela e palosi dhe e vendosi tek gjoksi, duke shprehur se e pëlqen shumë si djalë dhe si karakter. Kur pa foton e Sarës, ajo vendosi ta djegë, pasi shprehet se nuk e pëlqen dhe i jep një energji të keqe, pavarësisht se nuk e njeh.

Ndërsa këtij veprimi i ka reaguar reperi me një shkrim të gjatë. Ai e ka cekur sesi Sara përballet shpesh me këso provokime.

Ai kërkoi që Gabriela t’ia heq foton nga gjoksi.

Related Articles

Back to top button