Sport

Kosova barazon me Zvicren në Prishtinë

Kosova ka barazuar ndaj Zvicres me dy golat e Vedat Muriqit në pranin e mijëra shikuesve në Stadiumin” Fadil Vokrri “ në Prishtinë.

Kosova në pjesën e dyte mori shumë iniciativa dhe aksione të cilat në secondin e fundit të kohës shtesë pas një aksioni të organizuar arriten që më këmbën e art Vedat Muriqi të barazoj rezultatin . Ky rezultat jep shpresë për kualifikimin e Kosovës.

Related Articles

Back to top button