Sport

Kosova sonte luan kundër Zvicrrës !

Kombëtarja e Kosovës sonte do të luaj në ndeshjen kualifikuese për Euro 2024 e cila do të jetë kunder Zvicrres . Kosova si musafire pritet të luaj me kapacitet të plot dhe kërkon rezultat sa më të mirë.

Kjo është mundësia e fundit për tu kualifikuar për Euro 2024. Poashtu priten edhe numer i madh i Dardanëve që do jenë në mbeshtetje të Kosovës.

Related Articles

Back to top button