Uncategorized

Reagon vajza e Jakup Krasniqit

Sot në orët e hershem të mengjesit është bastisur shtëpia e Jakup Krasniqit dhe për këtë bastisje ka reaguar vajza e Jakup Krasniqit, Gresa e cila ka fajësuar deputetët e Kuvendit të Kosovës për votimin e Gjykatës Speciale.Ajo përmes një postimin në Facebook, i ka quajtur deputetë te deshtuar:

Postimi i saj origjinal:

Kadri Veseli
Enver Hoxhaj
Elmi Reçica
Agim Aliu
Fadil Beka
Labinota Demi-Murtezi
Sala Berisha-Shala
Bekim Haxhiu
Xhavit Haliti
Ramiz Kelmendi
Latif Gashi
Adem Grabovci
Azem Syla
Zenun Pajaziti
Agim Çeku
Naim Fetahu
Besim Beqaj
Nezir Çoçaj
Rrustem Mustafa
Mexhide Mjeku-Topalli
Blerta Deliu-Kodra
Selvije Halimi
Xhevahire Izmaku
Hajdar Beqa
Salihe Mustafa

Ish-bashkepartiak te babit, deputet te legjislatures me te deshtuar, deputet te deshtuar, te shitur e te ndyre
A po ju pelqejn keto pamje, si po ndiheni me keto pamje?
Babi sakrifikoi vitet me te bukura te jetes qe ne dhe femijet e juaj te gezojm lirine. Une jam krenare me babin tim, po femijet e juaj? Si ndihen me prinderit e tyre tradhetar?

Related Articles

Back to top button