Sport

Mohamad Al-khazali mirëpret kombëtaren Jordaneze në Prishtinë

Antari i grupit të mirënjohur Baboo Darabuka , Mohamad Al – Khazali që është me prejardhje nga Jordani sot ka pritur bashkëvendasit e tij nga Jordani të  cilët kanë ardhur në Kosovë për të zhvilluar ndeshjen miqësore me Kosovën .

Ndeshja miqësore në mes fë Kosovës dhe Jordanis dontë zhvillohet fë merkurën në Stadiumin  e kryeqytetit ku pritet të zhvillohet një ndeshje e mirë . Shteti i mik i Kosoves Jordania ka mbështetur dhe ndihmuar Kosovën vazhdimisht .

 

 

Related Articles

Back to top button