Show Biz

Linda ka sjelë projektin e saj më të ri !

A ju kujtohet kengtarja LINDA qe kendoj aq embelsisht coverin M’kish marr malli e cila per pak kohe arriti milionin .

LINDA tashme ka ardhur me nje projekt te ri te te titulluar ‘ALLAHILE’ per te qene sa me prane fansave te saj me zerin melankolik . Me nje tekst te veqant te shkruar nga VOCA dhe nje kenge e punuar me shume kujdes nga proucenti” RIDVAN “i cili gjithashtu me muziken qe ben synon majat bashke me te motren .

Kengen mund te gjeni tanime ne Youtube .
Gjithashtu LINDA shkelqen ne interpretim dhe dukje .

Related Articles

Back to top button