Show Biz

Egzona dhe Gentrit Leka kanë ardhur me një projekt të ri muzikor me titullin Lej Lej Shoqet

 

Dyshja kanë lansuar këngën me titullin “Lej Lej Shoqet” që ka ardhur i vizuelizuar edhe me klip që tashmë gjendet në kanalin zyrtar në YouTube.

Për tekstin e këngës është realizuar nga vet qifti Egzona dhe Gentrit Leka, ndërsa producent të këngës janë Adriatik Asllani.

Muzika dhe aranzhmani i projektit u punuan nga Lili Rama, teksa miksimi dhe masterizimi nga Lili Rama dhe DuoBass.

 

Dy artistët shfaqen elegant dhe të lumtur përkrah njëri-tjetrit dhe kënga padyshim do të mirëpritet nga ana e fansave të tyre.

Kujtojmë që çifti numërojnë disa projekte të përbashkëta që kanë rezultuar mjaft të suksesshme.

Related Articles

Back to top button