Show Biz

Kush ja bëri sherrin Shpat Kasapit !

Këngëtari i mirënjohur Shpat Kasapi ka publikuar projektin e tij të radhes të quajtur “ Sherrin ma bane “. Një projekt i punuar nga Bini Diez me tekst të Fadil Topallit dhe video klip nga Magic Pro. Këtë sezone Shoati është një nga artistët më të kërkuar ai do të pērformoj gjithandej ku ka shqiptar.
Ky projekt veq sa do e zbukuroj edhe me shumë sezonen verore .

Klipi është i publikuar në kanalin zyrtar të artistit . Linku i klipit:

Related Articles

Back to top button