Show Biz

“A po dalim” thotë El Mucky

Rep-artisti kosovar El Mucky ka lansuar projektin e tij të radhës.

“A po dalim”, titullohet kënga e re ritmike, e cila e sjell artistin me një klip atraktiv dhe shumë të veçantë.

Për këngën ai ka bashkëpunuar me producentin Rzon, kurse për tekstin është përkujdesur vet ai.

Menjëherë pas lansimit, projekti ka filluar të pëlqehet e të shpërndahet nga fansat e tij.

Related Articles

Back to top button