Show Biz

Kush është reperi nga Drenica që befasoi reperin me fam botërore !

Flomusic_studio lanson këngën e parë të reperit të ri nga Drenica Sparro i cili mahniti publikun shqiptar , gjithashtu dhe reperin me fam botërore Gashin i cili ka postuar këngën e artistit të ri .

Një mbështetje e till nga një yll botëror do të jetë një mundësi shumë e madhe për karrieren e Sparros .

Video Clipi dhe këngën mund ta shihni në linkun posht :

Related Articles

Back to top button