Show Biz

Baboo Darabuka dhe Enzo lansojn klipin e ri

Grupi i mirënjohur nga Prishtina Baboo Darabuka dhe Dj Benity sot kanë lansuar bashkëpunimin me rep-artistin Enzo .

Kënga quhet “ Bomba  “ dhe është punuar nga Qekiq Beats . Video Clipi është realizuar nga produksioni XL- Production dhe mund ta gjeni në kanalin zyrtar në youtube dhe të gjitha platformat online .

Linku i klipit :

 

Related Articles

Back to top button