Show Biz

Aurela Makolli debuton me një ‘cover’.

Një talente e re në estradën kosovare po hynë. Bëhet fjalë për Aurela Makolli që debuton me një ‘cover’.

Ajo ka bërë ‘cover’ këngën “EX” të Elvana Gjatës, Bardhit dhe DJ Gimi-O, shkruan Neutral.al.

Makolli posedon një zë tejet të bukur dhe sigurishtë që ka një potencial të jashtëzakonshëm.

‘Coveri’ i publikuar sot deri më tani ka marr kritika positive dhe është pritur mirë.

Related Articles

Back to top button