Show Biz

Bujar Mustafa paralajmeron një super projekt muzikor

Këngëtari i ri nga Prishtina Bujar Mustafa ka filluar gjirimet e super projektit të tij më të ri . Ai në faqen e tij në instagram ka njofturar fansat e tij që shumë shpejt do të sjellë një mega hit .

Vera do të jetë super e nxeht me shumë angazhime dhe projekte të reja .
Se shpejti do lasohet kënga e cila është realizu në Ferizaj dhe musafir special i klipit është aktori Adnan Blaku – Sofia .

Related Articles

Back to top button